Webbyt
 
 
   
Odavad lennupiletid
Lennufirmad
Lennujaamad
   
 
Webbyt
 
Odavad lennupiletid
EST » Lendamine » Odavad lennupiletid
SisukaartPrindi
     
 

Odavad lennupiletid

Odavate lennupiletite otsimine on aeganõudev tegevus ja sageli on nende pakkuja piletid välja otsinud selleks, et te need tema kaudu ostaksite, mõne lisateenuse (hotelli, kindlustuse jms) temalt soetaksite või vähemalt reklaame vaataksite.

Tagamaks, et piletite pakkumine teie arvutikasutamise ajaloost, asukohast ja teistest seadme kasutamisega seotud trikkidest ei sõltu, on kasulik läbi lugeda https://www.vpnmentor.com/blog/how-to-save-money-on-flights-with-a-vpn.

Üks võimalusi sooduspakkumiste leidmiseks on jälgida Seljakotiränduri uudiseid, Trip.ee postitust “Soodsad lennupiletid”, Reisidiilide meeskonna tööd või ingliskeelseid portaale, näiteks TravelFree.info.

Teiseks võimaluseks on vaatata Estraveli lennupiletite sooduspakkumisi,  Reisieksperdi lennukipiletietite eripakkumisi ja teid huvitavasse sihtkohta sõitvate lennufirmade kodulehekülgi. Reisibüroode puhul arvestage muidugi sellega, et vahendamine maksab, ent teil on võimalik pileteid lennufirmadelt ka otse osta.

Kolmandaks võimaluseks on erinevad inglis- ja eestikeelsed odavate lennupiletite otsingumootoreid (Skyscanner, Momondo, Skypicker, Dohop, Verta.fi, Airtickets24.com, Bravofly jne), mis soodsamad lennufirmad välja valivad. Osa neist pakub ostmiseks 4-6 veebibürood, kus piletihind võib sõltuda maksmisviisist, osa müüb pileti ise. Alati ei pruugi kõik otsingumootorid kõiki lennufirmasid näidata ja katsetada tasub mitmeid väljumiskohti (vähemalt Tallinn, Helsingi ja Riia).

Kõige kallim on osta lennukipileteid Eesti reisibüroodest, kes teenustasu lisavad ja/või pileti hinda kallimana näitavad. Odavam on osta lennukipilet otse lennufirma kodulehelt või kasutada Skyskanneri, Momondo jt pakutavaid rahvusvahelisi veebibüroosid, kes lennufirmast mõnikord veelgi odavamalt müüvad.

Sama lennufirma hinnad eri riikidest on erinevad. Mõnikord võivad näiteks Turkish Airlinesi Bangkoki lennud olla odavamad Riia, mõnikord Helsingi lennuväljalt. Mõnikord on kasulik väljuda ühelt ja naasta teisele lennuväljale, selleks tuleb piletiotsingus see variant märgistada.

Enne piletite ostmist on mõttekas portaalist http://www.seatguru.com uurida, millised on paremad istekohad, ja portaalist http://www.airlinemeals.net vaadata, milliseid toite lennufirma pakub.

Odavate lennukipiletite passimine ja otsimine tasub end ära, sest sageli moodustab piletikulu ligi poole reisi kogukulust.


 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
< Jaanuar 2019  >
 

 
Free website - Webbyt