Webbyt
 
 
   
English
Uudised
Birma ja Tai 2016
India 2015
Ühe euroga Pärnust Prantsusmaale
Vietnami ja Kambod˛a reis
Eestikeelsed reisiportaalid
Ingliskeelsed reisiportaalid
Hääletamine
Autoturistile
Ilmaportaalid
Kohalik aeg
Reisiraha
Reisijate õigused
Geograafiamängud
Vaatamisväärsused
Usupühad
Festivalid
Näidismarsruudid
 
Nädal Kreekas
Ingliskeelsed dokfilmid ja reisisaated
   
 
Webbyt
 
Näidismarsruudid
EST » Seljakotirändur » Näidismarsruudid
SisukaartPrindi
     
 

Näidismarsruudid (reisikavad)

Seljakotirändur koostab eraldi tasu eest igaühe vajadustele vastavaid näidismarsruute (reisikavasid). Need sisaldavad soovitusi, kuidas kuhugi kohale jõuda, öömaja, vaatamisväärsusi, hoiatusi jms. Loomulikult saavad huvilised selle portaali, interneti ja reisikirjanduse abiga endale ise sobiva reisikava koostada, ent kõigil ei pruugi selleks aega ega oskusi olla.

Saatke aadressil seljakotirandur@gmail.com meil, kuhu, mis ajal ja kui pikaks ajaks te soovite reisida. Kas teie jaoks on reisimisel olulisem mugavus või hind, kas ja mitu tundi kestvaid ümberistumisi olete valmis taluma, kas öömajaks võiks olla voodi ühistoas, eraldi tuba hostelis või kõigi mugavustega hotellituba, kas eelistate kohapealsete vahemaade läbimiseks lennukeid, ronge või busse, millise suurusjärgu ulatuses olete valmis reisimiseks kulutama, mida näha tahaksite jne?

Ühe näitena, milline näidismarsruut (reisikava, reisiplaan) võiks välja näha, on kõrval toodud „Nädal Kreekas“. Sarnaseid näidismarsruute teeb Seljakotirändur edaspidigi, aga kuna nende tegemiseks võib sõltuvalt sihtkohtadest kuluda nädalaid, tuleb töö eest vastavalt selleks kulutatud ajale maksta.


 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
< Veebruar 2019  >
 

 
Free website - Webbyt